Diskusní server | Fotbalová online manažer hra | Fantasy online hra | Hry online | Hraj poker
 
test inteligence
Kategorie | Nové diskuse | Statistiky | Hledat | Live | Online | Help
Kategorie: Erotika

---------------------
=============================
ROOM SLÁVY
=============================
Ženy a vztah k hygieně (špindíry...)
Nedávno jsem se líbal s holkou, která se mi líbila a měl jsem o ni zájem. Při té příležitosti jsem jí zajel rukou do kalhot a pohladil ji po řiťce. Když jsem si pak náhodou čuchl k prstům, zhrozil jsem se - SMRDĚLO TO LEJNY!
Vyšlo najevo, že si ona slečna po velké pouze utře řiť toaletním papírem a tím to končí - žádné mytí neprovozuje.
Začal jsem se o tuto problematiku trochu více zajímat a dospěl jsem k překvapivému závěru: ŽENSKÝ JSOU NESKUTEČNÝ PRASATA! Nečistotné špindíry, cuchty, fuchtle... Hlavně že na sebe naplácají tuny parfémů, ale teplé vody a sprcháče se štítí jako sklípkanů.
Když jsem zavedl na jednou internetovém fóru řeč na umývání konečníku po kakání, úplně mě šokovalo, jak na to ženský reagovaly: Když už jsou prasata a nemyjou se po kálení, tak by o tom měly aspoň stydlivě mlčet a dělat mrtvého brouka - ale ty nestydaté špíny místo toho ještě začaly vykřikovat, jak je taková hygiena přahnaná, a vymýšlely si spoustu důvodů, PROČ TO NEJDE. Tvrdily, že např. na veřejných záchodech to není možné (další nesmysl, existuje přece klasická finta vzít si s sebou PET láhev, naplnit si ji tam vodou a po kakání ji použít). Prostě si ženské vymýšlejí tisíce výmluv, jen aby mohly i nadále nosit nemyté konečníky.
Když se na toto téma bavím s muži, všichni si konečníky myjou.

Další kapitolou je umývání vlasů. Chlap by měl pocit neúplné očisty, kdyby si při koupání neumyl i vlasy. Naproti tomu ženským kolikrát vlasy mastnotou úplně smrdí a přesto mají tu drzost s tím klidně jít na rande. Ženské vypadají, že a hlavě pašují máslo, a nestydí se při tom klidně muchlovat s chlapem. Už jsem zažil, že jsem se zeptal holy, proč si dala dlouhé vlasy do ohonu místo klasicky rozpuštěných, a ta prasnice mi na to bez špetky studu řekla: "Protože je mám mastný!" Vůbec ji nenapadlo, že by si je mohla umýt. Když přijde řeč na tohle téma, OPĚT NÁSLEDUJÍ ÚDĚSNÉ VÝMLUVY, např. "Když si je budu denně úmývat, víš kolik tím strávím času? Bude mi to schnout dvě hodiny!" To si ty špíny ještě nestačily všimnout, že existuje FÉN, kterým se vlasy vysuší za pět minut??? Místo aby si plácaly na hlavy odporné trvalé, nechutné barvy a já nevím co ještě, mohly by zkusit raději dodržovat základní hygienu. Vím o tom své, protože mám taky dlouhé husté vlasy.

Myslíte si, že se někdy dočkáme osvěty, aby i ženské začaly trochu pečovat o svou tělesnou hygienu?
Kakejz E-MAIL: 26


=============================
chodím s buzerantem? (uvařil mi)
Dneska sme měli s klukem výročí rok co spolu chodíme, a on co udělal:
přitám mě k sobě, kde byly svíčky, dvě pečený rypy s oblohou a čtyřmi druhy brambor, pečená kýta "jen tak na zakousnutí", džus a slivovice, jeho vlastní pečený chleba, a plno dalších chujáren...
Nechápu co to má být... zdrhla sem, a on mě prý schání všude po všech čertech... já to pořád nechápu, chtěl se rozejít nebo přiznat že je gay? proč by jinak vařil?
talvastro 20

------------
a reakce: ::D ::D
------------
Takhle to dopadá, když nějaký labilnější betasamec podlehne emancipační propagandě...
Měl ji jako romatickou predehru serezat retezem od kola, vzít za vlasy, dotáhnou do ložnice, brutálně vystříkat a jít do hospy na jedno, někdo musí slavit...


=============================
neoblecený psí varlata
Ahoj tady Jitka. Zajímalo by mne zda jsem jediná koho pobuřují neoblecený psí varlata. Vždycky když du parkem a vidím tam psa co má varlata ven, tak se začnu červenat a musím tam pořád koukat i když nechci. Přijde mi, že i ten pes to nějak vycítí a začne se víc vrtět a všelijak s něma houpat nebo s něma o sebe ťukat. ::D


=============================