NewDS.cz
Přihlášení
Nick

Heslo


  

Bez přihlášení
 
Neplatná session.
 
Vítej zbloudilče!

NewDS je diskusní server určený pro komunikaci mezi lidmi. Najdeš zde spoustu nových přátel a diskusí, kde můžeš s ostatními trávit svůj volný čas nad věcmi vážnými i nevážnými. Najdeš zde odborné diskuse, diskuse o hrách, sportu, hudbě a také sekci Evolution, která se váže k populární online fantasy hře, kterou mnozí zdejší uživatelé hrají. Další významnou hrou, jejíž komunitu můžeš na NewDS najít, je online fotbalový manažer Football Arena.

NewDS je přátelský server, jehož chod se snaží ovlivňovat samotní uživatelé a to svými připomínkami a novými nápady. Uživatelé jsou jak teenageři, tak také ostřílení borci protřelí životem :-) Zajímavostí také je, že skoro 1/4 všech registrovaných uživatelů pochází ze Slovenska. Součástí systému jsou i online piškvorky, které můžeš hrát se svými přáteli a soupeřit tak mezi sebou. Jejich součástí je i statistika, kde postupuješ nebo klesáš na žebříčku podle úspěšnosti.

NewDS je v neposlední řadě i server, který se snaží podporovat takzvaný "svobodný software". Jsme fandové prohlížeče Mozilla Firefox a také zde nalezneš příznivce operačního systému Linux.

Registrace

Pokud se chceš stát jedním z nás, můžeš se kdykoliv zaregistrovat. Registrace je záležitostí pár vteřin a hned po ní můžeš vplout do nového světa. Registrací získáš osobní poštu a kromě dalších výhod i možnost vytvářet vlastní diskuse.

Online uživatelé v systému (0)

Právě je online 0 přihlášených uživatelů.

Vzhled serveru


Axiss 2003-2023