Informace o plánovaném srazu

Opět uplynul nějaký čas a je tu (skoro) léto. Přijďte na sraz do Prahy, posedíme, popovídáme si. Pokud jste z jiného města, potom samozřejmě můžete přijet také. Akce se jako obvykle týká uživatelů serverů Evolution, NewDS a hlavně Football Arena. Hráči z FA se chtějí sejít, využijeme té příležitosti a sejdeme se všichni, ať už hrajete právě FA, Evolution nebo chodíte jen na NewDS. Jako hráči a uživatelé máte jedinečnou možnost poznat se osobně a popovídat si i jinak, než jen prostřednictvím klávesnice.

Sraz je společný, pro všechny tři servery dohromady. Je tomu tak proto, že všechny tři projekty jsou úzce provázány. Mají stejné správce a také uživatele, kteří se často vyskytují na dvou či dokonce všech třech serverech.

Důležité informace

Cesta na místo činu (na mapě úplně vlevo) trvá přibližně 15 minut z hlavního vlakového nádraží (na mapě vpravo).

Pokud nejste přímo z Prahy, bude pro vás asi nejjednodušší domluvit se s někým z vašeho okolí a vyrazit na sraz společně třeba autem nebo vlakem.

Tyto stránky se budou podle potřeby aktualizovat. Své dotazy můžete klást na NewDS v k tomu určené diskusi.

Také je dobré vědět, že cestu na sraz a útratu si platí každý sám. Bez placení se neutíká a osoby mladší 18-ti let si na srazu neobjednávají alkoholické nápoje.

Přihlášení na sraz

Přihlašovací jméno a heslo zadávejte stejné jako na příslušném serveru. Pokud navštěvujete více našich serverů, potom vyberte ten, na kterém se vyskytujete nejčastěji. Přihlášení na sraz je závazné. Takže pokud se přihlásíte, potom se předpokládá, že také dorazíte. Ze srazu se lze také odhlásit. Stačí zadat server, nick a heslo a pokud jste již byli nahlášeni, vaše přihláška se automaticky smaže.

Formulář pro závazné přihlášení na sraz
 

Již přihlášení

Nick Aliance/Tým Server Věk Město Přihlášen(a)